Sarantis po celém světě


Navštivte náš web skupiny

Skupina Sarantis | Angličtina

Nebo vyberte místo

KARIÉRA V SARANTIS ČESKÁ REPUBLIKA

Kariéra

Jsou to naši lidé, kdo tvoří naši kulturu, jsou naší nejdůležitější investicí a naším nejcennějším aktivem.

Právě díky našim lidem naše kultura žije, oni jsou naší nejdůležitější investicí a nejcennějším aktivem.

Věříme v jejich dovednosti a investujeme do jejich dalšího rozvoje. Preferujeme týmovou mentalitu, protože díky spojení sil můžeme sdílet své úspěchy a utvářet společnou budoucnost.

Naším cílem je nabízet bezpečné, příjemné a moderní pracovní prostředí a chceme, aby se naši zaměstnanci díky spolupráci se svými kolegy a profesnímu i osobnímu rozvoji cítili spokojeně a měli motivaci k dosahování výsledků a tvorbě hodnot.

Snažíme se být spolehlivými partnery, posilovat důvěru našich kolegů a přispívat k vytváření dobrého pracovního prostředí založeného na rovnosti, transparentnosti a vzájemném respektu!

Naše kultura

Naším cílem je nabídnout bezpečné, příjemné a moderní pracovní prostředí, kde naši zaměstnanci touží po výsledcích a tvorbě, užívají si práce se svými kolegy a rozvíjejí se profesionálně i osobně prostřednictvím své práce.

Naši lidé

Naši lidé vytvářejí naši kulturu, jsou naší nejdůležitější investicí a naším nejsilnějším aktivem. Věříme v týmovou práci. Spojením sil sdílíme naše úspěchy.

Přidejte se k nám

Díky práci v Sarantis Česká republika budete mít příležitost tvořit, růst a přispět společnosti. Přidejte se k nám!

Pracovní příležitosti

Být kandidátem může být náročný postup, musíte udělat dobrý první dojem a přesvědčit nás svým potenciálem! Neváhejte, udělejte první krok ve své kariéře a společně utvářejte budoucnost!

Kariérní Tipy

Stačí 30 sekund na to, aby váš životopis upoutal naši pozornost? Najděte několik tipů, jak toho dosáhnout!

Přidejte se k nám

Být součástí skupiny Sarantis může být skvělou příležitostí k rozšíření vašich obzorů a zkušeností zevnitř, jak se cítí práce v nadnárodní společnosti.

Více
Change cookies consent Revoke cookies consent