Sarantis po celém světě


Navštivte náš web skupiny

Skupina Sarantis | Angličtina

Nebo vyberte místo

O NÁS

Kdo jsme

Sarantis Česká Republika S.R.O.

Naše historie jako společnosti patřící do skupiny Sarantis Group začíná založením Sarantis Česká republika, s.r.o. v roce 2002. Zaměřujeme se na distribuci nejen vlastních výrobků pro osobní péči, ale i distribuci mezinárodních značek v této a dalších kategorií prostřednictvím dohod o zastupování.

Důležitou součástí naší místní historie je akvizice tradiční české značky Astrid v roce 2014, která vyrábí produkty péče o pleť, tělo a na ochranu proti slunci. Astrid patří k největším hráčům působícím na lokálním trhu v této kategorii. Kromě toho v roce 2018 Sarantis Group přistoupila k akvizici slovenské značky Indulona, další tradiční značky osobní péče, která zaujímá přední místo na trhu díky své 70leté historii a jedinečnosti.

Sarantis Česká Republika je součástí skupiny Sarantis Group

Sarantis Group je nadnárodní společnost zaměřená na spotřební zboží, která se pyšní neustále se rozšiřujícím geografickým zastoupením a předními značkami. Jako součást skupiny sdílíme stejnou filozofii v tom, jak podnikáme. Jako účelově zaměřené společnosti nám záleží na splnění našeho poslání při přijímání sociálně odpovědných postupů a výrobních metod šetrných k životnímu prostředí.

Přečtěte si více o poslání a hodnotách skupiny 

POBOČKY VE

12 zemích

VÝVOZ DO

50 zemí světa

Silné mezinárodní zastoupení

Prostřednictvím poboček působíme ve 12 zemích a díky vývozům jsme zastoupeni ve více než 50 zemích po celém světě

Finanční Výkonnost

Během posledních deseti let jsme zdvojnásobili svou finanční velikost a uchováváme si svou schopnost vlastního financování našeho strategického plánu
25+

strategických partnerství

Spolupracujeme s předními mezinárodními spotřebitelskými společnostmi, které mají za cíl rozvíjet své podnikání v našem regionu.
2,700+

zaměstnanců

110,000

Prodejních Míst

Silná distribuční síť po celém našem regionu a prvotřídní prezentace v místech prodeje posiluje zapojení spotřebitelů.
50+

letá tradice

Historie plná úspěchů, která utváří způsob, jakým dnes podnikáme.
4

Výrobní zařízení

fungující za těch nejpřísnějších kritérií kvality a bezpečnosti
100+

vysoce kvalitních

a uznávaných značek v našem portfoliu

Náš závazek kvality

Kvalita hraje zásadní roli při budování důvěry, důvěryhodnosti a loajality vůči našim spotřebitelům, zatímco je základem procesu vývoje produktů skupiny.

Více
Change cookies consent Revoke cookies consent